kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komisja P造wania PZP TABELA REKORD紟 POLSKI

50m JUNIORZY 18 L
Aktualizacja: 27.07.2016
Opracowanie: Kazimierz Pieczora
  Czas Nazwisko Imie Rocznik Klub Data Miejsce
dow  
50 0:22.45 HOΣB Jan 96 WKS 奸御k Wroc豉w 13.07.14 Dordrecht
100 0:49.38 HOΣB Jan 96 WKS 奸御k Wroc豉w 08.06.14 Olsztyn
200 1:48.51 STOKOWSKI Kacper 99 UKS G-8 Bielany Warszawa 10.07.16 Hodmezovasaehely
400 3:49.21 WOJDAK Wojciech 96 UKP Unia O鈍i璚im SO 09.07.14 Dordrecht
800 7:57.48 WOJDAK Wojciech 96 UKP Unia O鈍i璚im SO 12.07.14 Dordrecht
1500 14:59.38 SAWRYMOWICZ Mateusz 87 MKP Szczecin 31.07.05 Montreal
grzb  
50 0:25.52 KAW犴KI Rados豉w 91 KS Korner Zielona G鏎a 23.05.09 Ostrowiec 安.
100 0:54.66 KAW犴KI Rados豉w 91 KS Korner Zielona G鏎a 27.07.09 Rzym
200 1:55.60 KAW犴KI Rados豉w 91 KS Korner Zielona G鏎a 31.07.09 Rzym
klas  
50 0:28.18 HOΣB Maciej 95 UKS Orlik Przeworsk SK 30.08.13 Dubaj
100 1:02.04 KUSTO Robert 98 UKS Orka Luba 10.07.16 Hodmezovasarhely
200 2:13.48 STOLARSKI Marcin 96 UKS 皋liborz Warszawa 07.06.14 Olsztyn
mot  
50 0:23.98 SENDYK Pawe 97 MKP Szczecin SSz 25.06.15 Baku
100 0:53.00 CIE印AK Marcin 92 MUKP Warszawianka SK 12.07.09 Praga f
200 1:56.13 RE CIE印AK Marcin 92 MUKP Warszawianka SK 10.07.09 Praga f
zmn  
200 2:03.18 POPRAWA Micha 94 AZS AWF Katowice SO 19.07.12 O鈍i璚im
400 4:18.40 MATCZAK Mateusz 89 MKS Tr鎩ka 鏚 22.07.07 Antwerpia
Sztafety Klubowe
dow  
4x50                
4x100 3:27.26 MΧNARCZYK
STOKOWSKI
SΜWIK
DOBRZY垶KI
Karol
Kacper
Rafa
Tomasz
00
99
00
98
0:52.24
0:50.54
0:52,86
0:51.62
UKS G-8 Bielany Warszawa 28.05.16 Szczecin
4x200 7:33.18 STOKOWSKI
MΧNARCZYK
DOBRZY垶KI
BUTKIEWICZ
Kacper
Karol
Tomasz
Cezary
99
00
98
00
1:49.87RPj17
1:53.40
1:54.25
1:55.66
UKS G-8 Bielany Warszawa 27.05.16 Szczecin
zmn  
4x50                
4x100 3:48.36 GABRYSZ
TOKARSKI
KURTOK
BUGDOL
Wojciech
Krzysztof
Tomasz
Rafa
95
96
95
95
0:58.31
1:03.28
0:55.45
0:51.32
MKS SMS Victoria Racib鏎z SR 21.07.13 Drzonk闚
Sztafety Klubowe Mieszane
dow  
4x50                
zmn  
4x50                
Sztafety: Reprezentacja Polski
dow  
4x50                
4x100 3:21.10 OSTROWSKI
KRASKA
PISZCZOROWICZ
STOKOWSKI
Karol
Jakub
Bartosz
Kacper
99
00
99
99
0:50.79
0:49.68
0:50.48
0:50.15
MKP Szczecin SSz
UKS 5tka Konstantyn闚 鏚zki
KKS W堯kniarz 1925 Kalisz
UKS G-8 Bielany Warszawa
06.07.16 Hodmezovasarhely
4x200 7:18.01 STOKOWSKI
ARNDT
KASZTELAN
KAΣ玆垶KI
Kacper
Mateusz
Mateusz
Antoni
99
98
98
99
1:48.76 RPj17/18
1:50.20
1:49.33
1:49.72
UKS G-8 Bielany Warszawa
KS Delfin Gdynia
MTP Kormoran Olsztyn SOl
MUKP PW Warszawianka
08.07.16 Hodmezovasarhely
zmn  
4x50                
4x100 3:39.31 SKIERKA
ARENTEWICZ
CHUDY
SENDYK
Jakub
Jacek
Micha
Pawe
98
97
97
97
0:55.85
1:01.22
0:52.86
0:49.38
UKS TROPS Kartuzy
UKS Shark Rudna
UPKS Wodnik Rawicz
MKP Szczecin
27.06.15 Baku
Sztafety Mieszane: Reprezentacja Polski
dow  
4x50                
zmn  
4x50