kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komisja P造wania PZP TABELA REKORD紟 POLSKI

25m JUNIORZY 14 L
Aktualizacja: 18.12.2016
Opracowanie: Kazimierz Pieczora
  Czas Nazwisko Imie Rocznik Klub Data Miejsce
dow  
50 0:23.64 ORLICZ Filip 02 UKS G-8 Bielany Warszawa 17.12.16 Olsztyn
100 0:51.36 ORLICZ Filip 02 UKS G-8 Bielany Warszawa SWB 03.12.16 Olsztyn 1zmn 4x100dow
200 1:52.67 ORLICZ Filip 02 UKS G-8 Bielany Warszawa SWB 02.12.16 Olsztyn 1zmn 4x200dow
400 3:59.77 ZONIUK Maciej 94 WKS 奸御k Wroc豉w 15.11.08 Saint-Dizier
800 8:09.41 ZONIUK Maciej 94 WKS 奸御k Wroc豉w 12.12.08 Nowa Ruda
1500 15:30.77 ZONIUK Maciej 94 WKS 奸御k Wroc豉w 14.11.08 Saint-Dizier
grzb  
50 0:25.91 RADZISZEWSKI Krzysztof 02 BUKS Warszawa 11.12.16 Olsztyn
100 0:56.41 GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Krak闚 19.12.15 Lublin
200 2:02.85 GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Krak闚 17.12.15 Lublin
klas  
50 0:29.82 SOBIECKI Jakub 01 UKS G-8 Bielany Warszawa 05.12.15 Lublin
100 1:03.87 KAΣSOWSKI Jan 00 MKS Tr鎩ka 鏚 22.11.14 Pozna
200 2:18.77 KAΣSOWSKI Jan 00 MKS Tr鎩ka 鏚 08.03.14 Olsztyn
mot  
50 0:25.24 STOKOWSKI Kacper 99 UKS G8 Bielany Warszawa 22.12.13 Ostrowiec 安.
100 0:56.07 GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Krak闚 17.12.15 Lublin
200 2:05.86 ZONIUK Maciej 94 WKS 奸御k Wroc豉w 20.12.08 O鈍i璚im
zmn  
100 0:58.86 GORAJ Marcin 01 UKS SMS Galicja Krak闚 25.10.15 Krak闚
200 2:06.56 SOBEK Nikodem 02 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 10.12.16 Ostrowiec 安.
400 4:30.71 SOBEK Nikodem 02 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 11.12.16 Olsztyn
Sztafety Klubowe
dow  
4x50                
4x100 3:40.60 WERNER
KΣSEK
WIDANKA
BENING
Pawe
Adrian
Maciej
Emil
93
93
93
93
0:53.35
0:56.43
0:56.80
0:54.02
MKS Juvenia Wroc豉w 08.12.07 Leszno
4x200 7:58.30 PIETRZAK
KNAPOWSKI
TKACZYK
狹RAWICZ
Dawid
Kacper
Aleksander
Mateusz
97
97
97
97
1:55.21
2:03.46
1:59.03
2:00.60
MUKS Pi皻nastka Aqua Bydgoszcz 18.12.11 Pozna
zmn  
4x50 1:51.79 DUDZIK
WO昧IAK
GORAJ
BATKO
Sebastian
ㄆkasz
Marcin
Karol
01
01
01
01
0:29.22
0:31.63
0:25.43
0:25.51
UKS SMS Galicja Krak闚 17.12.15 Lublin
4x100 4:03.69 LUDWICZAK
HODERNY
WERTEPNY
TACZA垶KI
Piotr
Bartosz
Damian
Bart這miej
96
96
96
96
0:59.44
1:09.91
1:00.55
0:53.79
UKS Shark Rudna 18.12.10 Nowa Ruda
Sztafety Klubowe Mieszane
dow  
4x50 1:41.10 ORLICZ
CHERADIS
JABΜNOWSKA
PAKUx
Filip
Jakub
Nikola
Alicja
02
02
02
02
0:23.64RPj14
0:24.36
0:26.54
0:6.56
UKS G-8 Bielany Warszawa 17.12.16 Lublin
zmn  
4x50 1:55.20 GOTOWSKI
DUDA
JABΜNOWSKA
ORLICZ
Dominik
Paulina
Nikola
Filip
02
02
02
02
0:29.37
0:34.12
0:29.16
0:22.55
UKS G-8 Bielany Warszawa 15.12.16 Olsztyn
Sztafety: Reprezentacja Polski
dow  
4x50                
4x100                
4x200                
zmn  
4x50                
4x100                
Sztafety Mieszane: Reprezentacja Polski
dow  
4x50                
zmn  
4x50