kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komisja P造wania PZP TABELA REKORD紟 POLSKI

25m JUNIORKI 15 L
Aktualizacja: 18.12.2016
Opracowanie: Kazimierz Pieczora
  Czas Nazwisko Imie Rocznik Klub Data Miejsce
dow  
50 0:25.19 FIEDKIEWICZ Kornelia 01 UKS Juvenia Wroc豉w 18.12.16 Olsztyn
100 0:54.45 SOKOΜWSKA Diana 96 MKS Juvenia Bia造stok 16.12.11 Pozna
200 1:58.06 SOKOΜWSKA Diana 96 MKS Juvenia Bia造stok 18.12.11 Pozna
400 4:11.12 KILIJA垶KA Donata 95 KSZO Ostrowiec 安.SSz 21.11.10 L鏚
800 8:31.44 KILIJA垶KA Donata 95 KSZO Ostrowiec 安.SSz 02.12.10 Szczecin
1500 16:16.38 KILIJA垶KA Donata 95 KSZO Ostrowiec 安.SSz 01.12.10 Szczecin
grzb  
50 0:28.43 JUC Aleksandra 01 UKS Manta W這chy Warszawa 17.12.16 Olsztyn
100 1:00.29 NAZI牞Μ Klaudia 93 MKS Juvenia Wroc豉w 28.11.08 Gorz闚 Wlkp.
200 2:09.98 LEFANOWICZ Iwona 92 UKS Skarpa Lublin 19.01.07 Katowice
klas  
50 0:31.45 SZTANDERA Dominika 97 MKS Juvenia Wroc豉w 19.12.12 Ostrowiec 安.
100 1:09.20 OTREMBA Justyna 95 MTKP Delfin Toru 28.11.09 Gorz闚 Wlkp.pf
200 2:28.43 WIKIE Angelika 98 U匠S Ostro喚ka 20.12.13 Ostrowiec 安.
mot  
50 0:27.38 URBA哸ZYK Aleksandra 87 MKS Tr鎩ka 鏚 30.11.02 P這ck
100 1:00.07 SOKOΜWSKA Diana 96 MKS Juvenia Bia造stok 17.12.11 Pozna
200 2:10.98 OLCZAK Mirela 93 MKP S這wianka Gorz闚 Wlkp. 27.11.08 Gorz闚 Wlkp.
zmn  
100 1:02.57 URBA哸ZYK Aleksandra 87 MKS Tr鎩ka 鏚 01.12.02 P這ck
200 2:14.52 URBA哸ZYK Aleksandra 87 MKS Tr鎩ka 鏚 30.11.02 P這ck
400 4:44.76 HALICKA Lidia 01 WKS 奸御k Wroc豉w SWr 02.12.16 Olsztyn
Sztafety Klubowe
dow  
4x100 3:53.37 SΣPEK
TOMKOWICZ
GUS
FRYCKOWSKA
Roksana
Wiktoria
Julia
Natalia
99
00
99
99
0:59.70
0:59.72
0:57.58
0:56.37
MUKS 15tka Aqua Bydgoszcz 18.12.14 Ostrowiec 安.
4x200 8:30.27 KAMI垶KA
TRACZEWSKA
PUCZY垶KA
BUDZIS
Aleksandra
Anna
Joanna
Joanna
92
90
92
90
2:05.88
2:08.54
2:13.32
2:02.53
BUKS Warszawa 25.11.05 Gorz闚 Wlkp.
zmn  
4x50 1:59.81 MENDYK
SO垿A
NOGAJ
PRZYBYSxWSKA
Adrianna
Magdalena
Paulina
Aleksandra
98
98
98
98
0:30.58
0:33.78
0:27.38
0:28.07
MKS Wodnik Radom 21.12.13 Ostrowiec 安.
4x100 4:21.44 NITKA
STAMBUx
SIKORA
ZAGRODNIK
Aleksandra
Patrycja
Paulina
Aleksandra
93
93
93
93
1:04.37
1:12.74
1:03.56
1:00.77
UKP Unia O鈍i璚im 20.01.08 O鈍i璚im
Sztafety Klubowe Mieszane
dow  
4x50 1:41.10 ORLICZ
CHERADIS
JABΜNOWSKA
PAKUx
Filip
Jakub
Nikola
Alicja
02
02
02
02
0:23.64RPj14
0:24.36
0:26.54
0:6.56
UKS G-8 Bielany Warszawa 17.12.16 Olsztyn
zmn  
4x50 1:54.59 KISZCZAK
J紌EFIAK
G紑ECKA
LISS
Jakub
Nikola
Weronika
Mateusz
00
00
00
00
0:26.57
0:33.91
0:28.12
0:25.99
MKS Juvenia Wroc豉w 11.12.15 Nowa Ruda
Sztafety: Reprezentacja Polski
dow  
4x100                
4x200                
zmn  
4x100