kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komunikaty Aktualne  |  Wszystkie  |  Archiwum
Dopuszczenie do DMP m這dz. 12-letnich
Krak闚   20.05.2010

Po rozpatrzeniu pró軸 do Mi璠zywojewódzkich Mistrzostw Polski m這dzików 12-letnich
w Ostrowcu 安. w dniach 25-27.06.2010 dopuszczono nast瘼uj帷ych zawodników:

Pro軸y o dopuszczenie do MMP 12-latków zawodników, którzy nie posiadaj
numerów licencji nie b璠 rozpatrywane.

 NazwiskoImiKodKlub
1 Kozera Piotr S03014200022 MKS Wodnik Radom
2 Jankowska Aleksandra S02211100018 MUKS Gilus Gilowice
3 Pilichowska Aleksandra S00105100078 SKS Delfin-137 ód
4 Marecka Maria S00614100034 UKS Rekin Warszawa
5 Bodzioch Klaudia S00408100035 UKS Delfin Tarnobrzeg
6 Janiec Zuzanna S00408100036 UKS Delfin Tarnobrzeg
7 Osmala Karolina S00408100038 UKS Delfin Tarnobrzeg
8 Witek Natalia S02601100012 KS Wankan Legnica
9 Bia貫cka Ilona S03314100026 UKS Skalar Warszawa
10 Mazurczak Karina S03314100029 UKS Skalar Warszawa
11 Palimonka Bartosz S03314200043 UKS Skalar Warszawa
12 Van Doorne Gabriela S00104100143 MKP S這wianka Gorzów Wlkp.
13 Sarna Katarzyna S00305100038 UKS Nawa Skierniewice
14 Zyga Natalia S00305100039 UKS Nawa Skierniewice
15 Lewandowski Damian S00305200059 UKS Nawa Skierniewice
16 S逝pski Piotr S00305200059 UKS Nawa Skierniewice
17 D帳rowska Oliwia S01014100022 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
18 Mierzejewska Wiktoria S01014100025 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
19 Olender Klaudia S01014100026 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
20 Pyszkowska Julia S01014100027 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
21 Szpakowska Maria S01014100028 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
22 Fedorowicz Jan S01014200025 KS "1" O瘸rów Mazowiecki
23 Miko豉jczuk Alicja S00803100027 MKS Huragan Mi璠zyrzec Podlaski
24 Wróblewicz Julita S00410100018 MTS Kwidzyn
25 Kulig Wojciech S02101200015 UKS Orka Luba
26 Kusto Robert S02101200016 UKS Orka Luba
27 Frankowski Szymon S00416200134 MKS Znicz Koszalin
28 Szczepanik Aleksandra S00905100106 MKS Trójka ód
29 Zieleniewicz Paula S00905100111 MKS Trójka ód
30 Bednarek Aleksandra S00605100063 UKS SP-149 ód
31 Banaszkiewicz Katarzyna S01715100026 UKS Dziewiatka OSiR Kalisz
32 Kasprzak Klaudia S01715100029 UKS Dziewiatka OSiR Kalisz
33 Moskalewicz Aleksandra S00116100263 MKP Szczecin
34 Zawadzki Albert S01415200055 IUKS Jedynka Pozna
35 Zieli雟ka Julia S01814100029 UKS Meduza Warszawa
36 Barzyk Aleksandra S00601100108 WKS 奸御k Wroc豉w
37 Brychczy雟ki Sebastian S00601200172 WKS 奸御k Wroc豉w
38 Brycki Jakub S00601200173 WKS 奸御k Wroc豉w
39 Krupi雟ki Juliusz S00601200179 WKS 奸御k Wroc豉w
40 Potocki Daniel S00601200186 WKS 奸御k Wroc豉w
41 Lipi雟ki Kacper S00601200214 WKS 奸御k Wroc豉w
42 Pownuk Piotr S03711200007 UKS 54 Delfinek Bytom
43 Yokokura Mairi S02815100006 UKS Grot Kozieg這wy
44 Adamowicz Adrianna S00213100099 MTP Kormoran Olsztyn
45 Dymerska Wiktoria S00213100104 MTP Kormoran Olsztyn
46 Jastrz瑿owska Karolina S00213100109 MTP Kormoran Olsztyn
47 Król Bartosz S00213200112 MTP Kormoran Olsztyn
48 Szpojankowski Kacper S00213200132 MTP Kormoran Olsztyn
49 M皻rak Bart這miej S02914200025 UKS Victoria Józefów
50 Krzymowska Kinga S05014100042 UKS Wilanowia Warszawa
51 Waker Kinga S05014100022 UKS Wilanowia Warszawa
52 W璚豉wiak Irena S05014100023 UKS Wilanowia Warszawa
53 Hasny Marta S00207100060 MMKS K璠zierzyn-Ko幢e
54 Klechowska Aleksandra S00612100057 KS KSZO Ostrowiec 安.
55 Rogozi雟ki Micha S00612200068 KS KSZO Ostrowiec 安.
56 Sarna Magdalena S00912100044 MUKP Korona-Swim Kielce
57 Senderska Julia S00912100045 MUKP Korona-Swim Kielce
58 Szweda Tomasz S00712200026 LKS Delfin Po豉niec
59 So速ysik Lidia S00806100102 UKS Ósemka O鈍i璚im
60 Goszty豉 Antonina S02314100071 UKS 皋liborz Warszawa
61 Zduniak Katarzyna S02314100081 UKS 皋liborz Warszawa
62 Zowczak Zuzanna S02314100082 UKS 皋liborz Warszawa
63 Gryglewicz Juliusz S02314200088 UKS 皋liborz Warszawa
64 Skonieczny Stanis豉w S02314200092 UKS 皋liborz Warszawa
65 Wojciechowska Joanna S02103100011 LUKS Orlik Lublin
66 Freitag Szymon S02011200019 KS Orka L璠ziny
67 Dudek Adam S00101200253 MKS Juvenia Wroc豉w
68 Szczutkowski Robert S00101200259 MKS Juvenia Wroc豉w
69 Teul Patrycja S00106100224 MKS Jordan Kraków
70 Gulis Bartosz S00106200254 MKS Jordan Kraków
71 Tyrka Krzysztof S00106200261 MKS Jordan Kraków
72 Kurzempa Katarzyna S00203100047 UKS Orka Zamo嗆
73 Ambroziak Karolina S00201100034 KS AZS AWF Wroc豉w
74 Wlezie Gabriela S00201100037 KS AZS AWF Wroc豉w
75 Sworowski Arkadiusz S00201200049 KS AZS AWF Wroc豉w
76 Ga陰zka Dominik S0041200021 UKS Wodnik Ko雟kie
77 Duliban Anna S00708100022 MUKP Fala Ropczyce
78 Mikos Dominika S00708100028 MUKP Fala Ropczyce
79 Sulisz Bartosz S00708200018 MUKP Fala Ropczyce
80 Barski Bernard S003042--152 KS Korner Zielona Góra
81 Ranachowska Julita S00414100084 BUKS Warszawa
82 皋chowski Rafa S00414200108 BUKS Warszawa
83 Sawicka Weronika S01403100031 KS Olimpia Lublin
84 Leszczy雟ka Zuzanna S03114100008 UKS Pingwiny Warszawa
85 ζkomy Dorota S00508100083 MKS Ikar Mielec
86 Leszczy雟ka Zofia S04014100065 KP MZOS P這ck
87 Sternak Piotr S04014200064 KP MZOS P這ck
Przewodnicz帷y Komisji P造wania PZP Kazimierz Pieczora