kppzp logo
   Polski Zwi您ek P造wacki   |   Polski Komitet Olimpijski   |   Minsterstwo Sportu RP   |   FINA   |   LEN  
pzp logo
Komunikaty Aktualne  |  Wszystkie  |  Archiwum
Dopuszczenie do Mistrzostw Polski 13-lat
Krak闚   16.12.2009

Po rozpatrzeniu pró軸 do  Mistrzostw Polski m這dzików 13-letnich w Ostrowcu 安.
dopuszczono nast瘼uj帷ych zawodników:

Pro軸y o dopuszczenie do MP 13-latków zawodników, którzy nie posiadaj
numerów Licencji zawodniczych nie b璠 rozpatrywane.

 NazwiskoImiNr LicencjiKlub
1 Kujawa Wiktoria S00005100080 MKS Trójka ód
2 ζczkowska Karolina S00005100092 MKS Trójka ód
3 Sadowska Natalia S00109100085 MUKS Olimpijczyk Suwa趾i
4 Okr庵豉 Martyna S00109100086 MUKS Olimpijczyk Suwa趾i
5 Danilczyk Hubert S00109200073 MUKS Olimpijczyk Suwa趾i
6 皋go Mateusz S00109200075 MUKS Olimpijczyk Suwa趾i
7 Bazyl Magdalena S00506100029 MSP Aquarius My郵enice
8 Szylder Sebastian S01211200041 UKS Aquatica Paw這wice
9 Budziszewski Wojciech S01211200034 UKS Aquatica Paw這wice
10 Olczyk Martyna S01211100034 UKS Aquatica Paw這wice
11 G這mb Aleksandra S00211100062 KS Górnik Radlin
12 Cie郵ar Igor S00106200210 MKS Jordan Kraków
13 Kasparek Grzegorz S00106200212 MKS Jordan Kraków
14 Murzyn Dawid S00106200216 MKS Jordan Kraków
15 Skrzypek Grzegorz S00106200219 MKS Jordan Kraków
16 Le郾iewska Barbara S00106100191 MKS Jordan Kraków
17 Mróz Aleksandra S00106100192 MKS Jordan Kraków
18 Romanowicz Anna S02201100022 UKS Shark Rudna
19 Wleklik Katarzyna S02201100024 UKS Shark Rudna
20 Wojtyczka ㄆkasz S02201200020 UKS Shark Rudna
21 Buszkiewicz Wojciech S02201200021 UKS Shark Rudna
22 Tymi雟ki Rafa S00409200010 MKP Wodnik Bielsk Podlaski
23 Traczewski Jan S00213200098 MTP Kormoran Olsztyn
24 Urbaniak Angelika S00115100078 KS Warta Pozna
25 Leszczy雟ka Matylda S00813100023 KS Orze Elbl庵
26 Buda Karolina S02011100023 UKS Orka L璠ziny
27 Kulaga Dominika S00108100025 KP Sokó Rzeszów
28 Szczepanik Gabriela S00108100027 KP Sokó Rzeszów
29 Kobak Mateusz S00108200064 KP Sokó Rzeszów
30 Kwiecie Paulina S03511100022 KS Pi徠ka Chorzów
31 Paco Kamila S03511100022 KS Pi徠ka Chorzów
32 Krysto Ruben S03511200018 KS Pi徠ka Chorzów
33 ㄆbi雟ki Micha S00410200018 MTS Kwidzy
34 Konopka Monika S00416100066 MKS Znicz Koszalin
35 Szewczyk Mateusz S00416200133 MKS Znicz Koszalin
36 Ciebielska Adrianna S00104100106 MKP S這wianka Gorzów Wlkp.
37 Bartoszek Jaros豉w S00104200128 MKP S這wianka Gorzów Wlkp.
38 Rostowska Wiktoria S02611100020 CSiR-MOS D帳rowa Górnicza
39 Filek Bernard S02611200014 CSiR-MOS D帳rowa Górnicza
40 Hermann Maciej S00811200087 MKS Pa豉c Katowice
41 Ja鄂iewicz Klaudia S01906100009 TS P造wak Bochnia
42 安iderska Patrycja S01906100011 TS P造wak Bochnia
43 Bujak Piotr S00912200044 MUKP Korona-Swim Kielce
44 Szulgo Filip S00116200346 MKP Szczecin
45 Trefler Micha S04614200008 UKS Ostrobramska Warszawa
46 安inoga Dominika S05114100015 UKS G8 Bielany Warszawa
47 Czerwi雟ki Piotr S00202200026 MKS SP-63 Bydgoszcz
48 Mróz Jakub S00202200033 MKS SP-63 Bydgoszcz
49 Pietrzykowska Paulina S00309100068 MKS Juvenia Bia造stok
50 Kalinowski Rafa S00309200103 MKS Juvenia Bia造stok
51 Szeroki Rafa S00309200089 MKS Juvenia Bia造stok
52 Gawlik Mariola S01112100007 SL Salos-Cortile Kielce
53 St瘼ie Natalia S01305100019 UKS Pi徠ka Konstantynów ódzki
54 Marciniak 畝neta S01305100022 UKS Pi徠ka Konstantynów ódzki
55 Kieraga Marta S02011100024 UKS Orka L璠ziny
56 Wato豉 Martyna S02011100027 UKS Orka L璠ziny
57 Porczy雟ka Zuzanna S00505100031 TP Olimpijczyk Aleksandrów .
58 Kowalczyk Jakub S00305200052 UKS Nawa Skierniewice
59 畝k Patryk S00708200014 MUKP Fala Ropczyce
60 Kokoszka Magdalena S03711100001 UKS 54 Delfinek Bytom
61 Kuli雟ka Karolina S03711100002 UKS 54 Delfinek Bytom
62 Wizimirska Karolina S02001100010 KS Rekin 安iebodzice
63 Kotulska Alicja S02001100007 KS Rekin 安iebodzice
64 安ieboda Micha S02001200020 KS Rekin 安iebodzice
65 Wize Jakub S02001200022 KS Rekin 安iebodzice
66 Woli雟ki Jakub S02001200023 KS Rekin 安iebodzice
67 Rolnik Kinga S00211100067 KS Górnik Radlin
68 Chaszczewicz Alicja S00601100008 WKS 奸御k Wroc豉w
69 Karbowska Paulina S00601100009 WKS 奸御k Wroc豉w
70 Narajowski Piotr S00601200143 WKS 奸御k Wroc豉w
71 Helbing Justyna S05014100005 UKS Wilanovia Warszawa
72 Kosowicz Wojciech S00304200144 KS Korner Novita Zielona Góra
73 Pluta Piotr S00304200148 KS Korner Novita Zielona Góra
74 Kapela Joanna S00407100027 DOKiS SP Vega Dobrodzie
75 Procek Jagoda S01202100015 KP Delfin Inowroc豉w
76 Bogucka Dagmara S00101100182 MKS Juvenia Wroc豉w
77 Kolasa Dawid S00101200237 MKS Juvenia Wroc豉w
78 Kotkowska Ada S00612100049 KS KSZO Ostrowiec 安.
79 Wo貫k Marcin S00612200065 KS KSZO Ostrowiec 安.
80 Parkot Hanna S03614100019 UKS Kapry-Armexim Pruszków
81 Walczak Aleksandra S03614100021 UKS Kapry-Armexim Pruszków
82 Ka幟ierczak Wojciech S03614200009 UKS Kapry-Armexim Pruszków
83 Wo幡iczak Paulina S00505100018 TP Olimpijczyk Aleksandrów .
84 Bartoszy雟ka Anna S00102100018 UKP Wodnik W這c豉wek
85 Urba雟ka Joanna S00102100023 UKP Wodnik W這c豉wek
86 Kasprowicz Katarzyna S00502100013 KP Delfin W這c豉wek
87 Kodymowski Adam S00502200010 KP Delfin W這c豉wek
88 Olborski Krzysztof S01814200037 UKS Meduza Warszawa
89 Nowak Tomasz S00203200045 UKS Orka Zamo嗆
90 Frelian Marta S03314100022 UKS Skalar Warszawa
91 Gaszkowska Bianka S03314100023 UKS Skalar Warszawa
92 Aronowska Wiktoria S02214100037 UKS Jagiellonka Warszawa
93 Kaczmarczyk Klaudia S02214100041 UKS Jagiellonka Warszawa
94 Pachowski Adrian S02214200047 UKS Jagiellonka Warszawa
95 Tomzik Jakub S03914200041 MUKP PW Warszawianka
96 Kuzebski Jakub S01214200020 GOSiR Piaseczno
97 Puchacz Damian S00916200003 UKP Marlin Gryfino
98 Dornowska Aleksandra S01702100001 UKS ZS-27 Osowa Góra Bydgoszcz
99 Chojnacki Kamil S01702200003 UKS ZS-27 Osowa Góra Bydgoszcz
100 Wieczorek Mateusz S01702200020 UKS ZS-27 Osowa Góra Bydgoszcz
101 Chmielewski Kacper S01014200020 UKS 1-ka O瘸rów Mazowiecki
102 Borkowski Krzysztof S05114200034 UKS G8 Bielany Warszawa

         
Przewodnicz帷y Komisji P造wania PZP
Kazimierz Pieczora